logo2
logo2
flag-t flag-b   BİLGİ EIU CREDO IGI DUYURU KONFERANS/TOPLANTILAR İLETİŞİM
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

DUYURU

  • Istanbul Risk Yönetim Toplantisi:


11 Kasım 2009’da Risk Profesyonellerinin katilacagi ve Londra EIU ekonomik uzmanların EIU ekonomik veri ve raporlarını tartışacagı konferansin logistik ve içerigini aşagıda bulabilirsiniz. The Economist Intelligence Unit presents an exclusive event where Robert Ward (Director Global Forecasting) will be sharing insights on the outlook for the next few years and discussing the following topics:
  • The return of global risk and will it last. If so, can Turkey continue to benefit?
  • Prospects of the Euro Zone with a focus on Russia
  • The sustainability and impact of emergency policy measures
  • Can the Euro survive?
Date: 11th November 2009 Time: 11.00 Venue: Hyatt Regency Hotel Taskisla Caddesi, No.1 34437 Taksim, Istanbul

  • Ankos üyeleri için IGI Global Info-Science Journal be Info-Science Books deneme erisimine NİSAN ayı sonuna kadar açılmıştır.
ERİŞİM adresi:

InfoSci-Journals:


www.infosci-journals.com dan sayfanın ortasında yer alan logoyu ya da Login ve I agree bölümlerini tıklıyarak erişebilirsiniz.

www.infosci-journals.com/content URL i tıklıyarak veri tabanı içeriğinde yer alan tüm ögeleri toplu olarak görüp genel aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

InfoSci-Books:


800'ü aşkın Tam Metin, ambargosuz kitaplar, referans calışma ve vakadan elde edilmiş 25.000 sayfanın üzerinde indirilebilir PDF formatında hazırlanmıştır. MARC kayıt yapılır.

ERİŞİM adresi:

www.infosci_books.com adresini tıklayıp sayfanın ortasında yer alan loguyu ya da LOGIN I agree bölümlerini tıklıyarak erişebilirsiniz.

www.infoscibooks.com/content URL i tıklıyarak veri tabanı içeriğinde yer alan tüm ögeleri toplu olarak görüp genel aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.