logo2
logo2
flag-b flag-t   BILGI EIU CREDO IGI DUYURU KONFERANS/TOPLANTILAR ILETISIM
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

IGI

IGI Global Yayinevi www.igi-pub.com de temsil etmekteyiz. IGI Global veritabanlari, Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Teknoloji Yönetiminde en son arastirmalari sunar. Önemli iki yayin, InfoSci-Journals ve InfoSci-Books'tur.InfoSci-journals:

IGI Global dergilerinin tam metin koleksiyonunu içermektedir.
PDF formatinda yaklasik 50.000 sayfa tam metin ve 75.000´ den fazla referans bulunmaktadir. Dergiler, ambargosuz ve hakemlidir. Basim halinde olan en sayi dergi de elektronik ortamda görülebilir. Kullanimi kolay ve etkili bir arama motoru vardir. MARC kayitlari ve dergilere kalici URL´ler saglanmaktadir. (Pdf), (Xls)InfoSci-books

2000 yilindan günümüze bütün IGI Global kitaplarina ve referans çalismalara tam metinli erisim için yeni bir çözümdür. Library Journalâda yapilan kullanici degerlendirmesinde tam not almistir. formatinda 20,000âden fazla bölüm bulunmaktadir. Basili koleksiyona göre maliyeti düsüktür. Her bölüm için özet ve indeks kayitlari ve Güçlü sorgulama islevselligi ve kullanici dostu arayüzü içermektedir. (Pdf)2000-2009 arasi listeyi ekte pdf ve xls formatlarinda bulabilirsiniz. (Pdf) (Xls)

2010âda eklenecek kitaplar listesi de linktedir. (Pdf)