logo2
logo2
flag-b flag-t   BİLGİ EIU CREDO IGI DUYURU KONFERANS/TOPLANTILAR İLETİŞİM
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Konf./Toplantılar

Kasım 11 2009

Risk Yönetimi Toplantısı, İstanbul (Hyatt Regency Hotel Istanbul)

Konferans bilgilerini Duyuru sayfamızda bulabilirsiniz.

BİLGİ

Amacımız, bilgiye gereksinim duyan kuruluşlara danışmanlık, bilgi ve belge sağlama, bilgi yönetimi ve bilgiye erişim konusunda en güncel teknolojileri sunmaktır. Kırk yılı aşkın süredir eğitim, araştırma, akademik ve endüstriyel bilgi kullanıcıları ile çalısmaktayız.

Ülke analizleri, Endüstri trendleri ve Yönetim Stratejilerinin lider sağlayıcısı olan The Economist Intelligence Unit'in Türkiye'deki tek temsilcisiyiz. 200’ü aşkın ülke için 8 sektörde politik ve makro çerçevesiyle günlük iş istihbaratı sunan EIU, dünya’da yoğun bilgi kullanan eğitim ve araştırma kurumlarında, ticari ve sanayi firmalarda çok kullanılan referans kaynağıdır.
  • Otomotiv
  • Tüketim Malları
  • Enerji
  • Finansal Hizmetler
  • Yiyecek ve Içecek
  • Sağlik Hizmetleri
  • Telekominikasyon and Teknoloji
  • Turizm ve Ulaşım


IGI Global Yayınevi www.igi-pub.com

de temsil etmekteyiz. IGI Global veritabanları, Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Teknoloji Yönetiminde en son araştırmaları sunar. Önemli iki yayın, InfoSci-Journals ve InfoSci-Books'tur.InfoSci-journals:

IGI Global dergilerinin tam metin koleksiyonunu içermektedir.
PDF formatında yaklaşık 50.000 sayfa tam metin ve 75.000’den fazla referans bulunmaktadır. Dergiler, ambargosuz ve hakemlidir. Basım halinde olan en sayı dergi de elektronik ortamda görülebilir. Kullanımı kolay ve etkili bir arama motoru vardır. MARC kayıtları ve dergilere kalıcı URL’ler sağlanmaktadır. (Pdf), (Xls)InfoSci-books

2000 yılından günümüze bütün IGI Global kitaplarına ve referans çalışmalara tam metinli erişim için yeni bir çözümdür. Library Journal'da yapılan kullanıcı degerlendirmesinde tam not almıştır. formatında 20,000’den fazla bölüm bulunmaktadır. Basılı koleksiyona göre maliyeti düşüktür. Her bölüm için özet ve indeks kayıtları ve Güçlü sorgulama işlevselliği ve kullanıcı dostu arayüzü içermektedir. (Pdf)2000-2009 arası listeyi ekte pdf ve xls formatlarinda bulabilirsiniz. (Pdf) (Xls)

2010’da eklenecek kitaplar listesi de linktedir. (Pdf)